Vyhledávání
 
Košík
0,- 0 produkt(ů)
Home » Články » Novinky » Hodiny pro kancelář i dílnu

Hodiny pro kancelář i dílnu

Vybrané nástěnné hodiny splňují nejen vysoké technické požadavky ale mají také výborný vzhled, hodící se do jakéhokoliv prostředí. Všechny nabízené nástěnné hodiny jsou napájené bateriemi a není tedy třeba nákladně připravovat místo instalace.

V nabídce jsou: Digitální LCD hodiny od firmy BODET s vynikajícím kontrastem v širokém úhlu pohledu, výdrží baterie až 3 roky. Ukazující čas, datum, případně i teplotu v místnosti. Jsou vhodné především do kanceláří ale lze je použít i ve výrobě s čistou montáží.

Ručičkové hodiny BODET řízené krystalovým oscilátorem nebo signálem DCF ve standardním nebo průmyslovém provedení s vysokým krytím. Tyto hodiny jsou určené jak do kanceláří a čistých výrob, tak ve variantě s vyšším krytím do hal s prašným nebo vlhkým prostředím.

Ručičkové hodiny od firmy SEIKO řízené krystalovým oscilátorem v mnoha designových variantách. Většina těchto hodin má takzvaný tichý chod. To znamená, že vteřinová ručička "neskáče" po vteřinách ale běží plynule. Hodiny proto nejsou slyšet. Jsou vhodné především do kanceláří, včetně luxusních a splňují poslední módní trendy v designu.

Novinky

Spustili jsme nový web pro průmyslové hodiny a signalizaci

Spustili jsme pro Vás nový web na adrese www.prumyslove-hodiny.cz  zaměřený na signalizaci směn a přestávek a přesný čas v průmyslových podnicích.

 

Generátor melodií, zvuků nebo hlášení visTone

Generátor melodií, zvuků nebo hlášení visTone

Potřebujete melodickou signalizaci ve škole, kanceláři nebo výrobní hale?

V nabídce máme nově zařízení visTone. V jeho paměti jsou až 4 melodie, zvuky nebo hlášení ve formátu mp3 a vy si je pak můžete libovolně přehrávat.

 

Nový docházkový systém TimeBox X4

Nový docházkový systém TimeBox X4

Během několika dnů uvedeme do prodeje nový, velmi jednoduchý docházkový systém TimeBox. SW systému má jiný vzhled ale funkčně vychází z předchozí úspěšné verze. Výrazně nový je vzhled terminálů. K dispozici je i terminál s připojením Wi-Fi.

Typy terminálů:

Nové elektronické razítko TP-50

Nové elektronické razítko TP-50

K počátku roku 2017 ukončila firma SEIKO Precision výrobu a prodej elektronického razítka TP-20. Náhrada TP-20 je nové razítko TP-50.

Digitální hodiny s bílými LED k dispozici

Rozšířili jsme nabídku nástěnných LED digitálních hodin řady EZA/EZB o hodiny s bílými LED.

Základní barvy jsou:

© 2013-2018, Ing. Petr Vybíral - www.TimeBox.cz

Realizace a SEO: LOTOFIDEA s.r.o.