Vyhledávání
 
Košík
0,- 0 produkt(ů)
Home » Články » Novinky » Docházkové karty za dobré ceny

Docházkové karty za dobré ceny

Docházková karta, docházkový lístek, kontrolní lístek. To jsou nejčastější názvy papírové karty, která se používá pro záznam docházky v docházkových hodinách ( píchačkách ). V naší nabídce najdete papírovou docházkovou kartu vhodnou pro většinu moderních docházkových hodin. Rozměr našich docházkových karet je: 85 x 184 mm a tloušťa papíru je 300 g/ m2.

Aktive time, SEIKO Precision, AMANO - to jsou nejvíce používané docházkové hodiny na českém trhu a naše docházková karta Vistech je vhodná pro všechny.  Aby bylo zcela jasné, pro které hodiny můžete naše karty použít, zavedli jsme tři samostatné položky, vždy pro jednoho výrobce docházkových hodin.

Jedná se ale vždy o stejný typ docházkové karty.

Novinky

Spustili jsme nový web pro průmyslové hodiny a signalizaci

Spustili jsme pro Vás nový web na adrese www.prumyslove-hodiny.cz  zaměřený na signalizaci směn a přestávek a přesný čas v průmyslových podnicích.

 

Generátor melodií, zvuků nebo hlášení visTone

Generátor melodií, zvuků nebo hlášení visTone

Potřebujete melodickou signalizaci ve škole, kanceláři nebo výrobní hale?

V nabídce máme nově zařízení visTone. V jeho paměti jsou až 4 melodie, zvuky nebo hlášení ve formátu mp3 a vy si je pak můžete libovolně přehrávat.

 

Nový docházkový systém TimeBox X4

Nový docházkový systém TimeBox X4

Během několika dnů uvedeme do prodeje nový, velmi jednoduchý docházkový systém TimeBox. SW systému má jiný vzhled ale funkčně vychází z předchozí úspěšné verze. Výrazně nový je vzhled terminálů. K dispozici je i terminál s připojením Wi-Fi.

Typy terminálů:

Nové elektronické razítko TP-50

Nové elektronické razítko TP-50

K počátku roku 2017 ukončila firma SEIKO Precision výrobu a prodej elektronického razítka TP-20. Náhrada TP-20 je nové razítko TP-50.

Digitální hodiny s bílými LED k dispozici

Rozšířili jsme nabídku nástěnných LED digitálních hodin řady EZA/EZB o hodiny s bílými LED.

Základní barvy jsou:

© 2013-2018, Ing. Petr Vybíral - www.TimeBox.cz

Realizace a SEO: LOTOFIDEA s.r.o.