Vyhledávání
 
Košík
0,- 0 produkt(ů)
Home » Články » Novinky » Novela zákona o DPH - nárok na odpočet až po přijetí faktury

Novela zákona o DPH - nárok na odpočet až po přijetí faktury

Podle novely zákona o DPH, zákon č. 47/2011 Sb., konkrétně § 73, je nárok na odpočet DPH na vstupu (došlé faktury) až po vystavení a doručení daňového dokladu. Pro Vás z toho vyplývá povinnost označit datum přijetí u došlého daňového dokladu.  Toto je možné udělat ručním razítkem, tzv. datumkou.

Pro zvýšení věrohodnosti evidence daňových dokladů Vám doporučujeme použít elektronické razítko TP-20  (výrobce je firma SEIKO Precision, Japonsko), které naleznete v naší nabídce. Razítko označí na došlý dokument čas, datum, možné je i pořadové číslo nebo text např. PRIJATO a pod.. Manipulaci s razítkem brání použití přístupového hesla pro vstup do nastavovacího menu. Údaj o datu přijetí na došlé faktuře je tak naprosto věrohodný.

Novinky

Spustili jsme nový web pro průmyslové hodiny a signalizaci

Spustili jsme pro Vás nový web na adrese www.prumyslove-hodiny.cz  zaměřený na signalizaci směn a přestávek a přesný čas v průmyslových podnicích.

 

Generátor melodií, zvuků nebo hlášení visTone

Generátor melodií, zvuků nebo hlášení visTone

Potřebujete melodickou signalizaci ve škole, kanceláři nebo výrobní hale?

V nabídce máme nově zařízení visTone. V jeho paměti jsou až 4 melodie, zvuky nebo hlášení ve formátu mp3 a vy si je pak můžete libovolně přehrávat.

 

Nový docházkový systém TimeBox X4

Nový docházkový systém TimeBox X4

Během několika dnů uvedeme do prodeje nový, velmi jednoduchý docházkový systém TimeBox. SW systému má jiný vzhled ale funkčně vychází z předchozí úspěšné verze. Výrazně nový je vzhled terminálů. K dispozici je i terminál s připojením Wi-Fi.

Typy terminálů:

Nové elektronické razítko TP-50

Nové elektronické razítko TP-50

K počátku roku 2017 ukončila firma SEIKO Precision výrobu a prodej elektronického razítka TP-20. Náhrada TP-20 je nové razítko TP-50.

Digitální hodiny s bílými LED k dispozici

Rozšířili jsme nabídku nástěnných LED digitálních hodin řady EZA/EZB o hodiny s bílými LED.

Základní barvy jsou:

© 2013-2018, Ing. Petr Vybíral - www.TimeBox.cz

Realizace a SEO: LOTOFIDEA s.r.o.