Vyhledávání
 
Košík
0,- 0 produkt(ů)
Home » Články » Novinky » Přesný čas a signalizace pro výrobu

Přesný čas pro firmy

Abychom Vám zjednodušili výběr vhodných hodin pro Vaši výrobní halu případně i kanceláře, otevřeli jsme v našem e-shopu novou kategorii Hodiny a signalizace pro průmysl. Zde najdete vhodné nástěnné digitální i ručičkové hodiny pro použitzí v průmyslvých halách, skladových areálech ale i administrativě. Naše digitální hodiny jsou pro Vás velmi výhodné. Mají vysoký jas, takže je lze umístit v hale i proti oknu, mají vysoké krytí IP67 a sdružují v sobě hodiny a spínací hodiny - tedy snadno programovatelný kontakt pro spínání sirény, zvonku nebo jiného signalizačního zařízení. A to vše za cenu nižší než je cena "standardních" digitálních hodin naší konkurence. Hodiny mohou byt synchronizované anténou GPS nebo připojené k ethernetu.

Hodiny brzy doplníme o menší typy s výškou číslic 50 mm a o zvonky, sirény a další signalizační zařízení.

Novinky

Spustili jsme nový web pro průmyslové hodiny a signalizaci

Spustili jsme pro Vás nový web na adrese www.prumyslove-hodiny.cz  zaměřený na signalizaci směn a přestávek a přesný čas v průmyslových podnicích.

 

Generátor melodií, zvuků nebo hlášení visTone

Generátor melodií, zvuků nebo hlášení visTone

Potřebujete melodickou signalizaci ve škole, kanceláři nebo výrobní hale?

V nabídce máme nově zařízení visTone. V jeho paměti jsou až 4 melodie, zvuky nebo hlášení ve formátu mp3 a vy si je pak můžete libovolně přehrávat.

 

Nový docházkový systém TimeBox X4

Nový docházkový systém TimeBox X4

Během několika dnů uvedeme do prodeje nový, velmi jednoduchý docházkový systém TimeBox. SW systému má jiný vzhled ale funkčně vychází z předchozí úspěšné verze. Výrazně nový je vzhled terminálů. K dispozici je i terminál s připojením Wi-Fi.

Typy terminálů:

Nové elektronické razítko TP-50

Nové elektronické razítko TP-50

K počátku roku 2017 ukončila firma SEIKO Precision výrobu a prodej elektronického razítka TP-20. Náhrada TP-20 je nové razítko TP-50.

Digitální hodiny s bílými LED k dispozici

Rozšířili jsme nabídku nástěnných LED digitálních hodin řady EZA/EZB o hodiny s bílými LED.

Základní barvy jsou:

© 2013-2018, Ing. Petr Vybíral - www.TimeBox.cz

Realizace a SEO: LOTOFIDEA s.r.o.